Zimny Mors to nie tylko sklep – to miejsce pełne pasji i bliskości z naturą.

Przedstawiamy Państwu najnowszą markę odzieżową - Zimny Mors. Brakowało nam miejsca, gdzie znajdziemy wszelkie produkty dla osób kochających zimną wodę i rytuał „morsowania”.

Zimny Mors to efekt pasji i miłości do zimna. Większość produktów w naszym sklepie robiona jest ręcznie a unikatowe logo i serce włożone w każdy szczegół nadaje niesamowity klimat i niepowtarzalność naszej marki. Zapraszamy was do najzimniejszego sklepu w Polsce 🙂

Dzięki ciągłej adaptacji przekraczamy swoje granice i doskonalimy nasz organizm. Ewolucyjnie nasze ciało posiada niesamowite mechanizmy aby chronić nas przed zimnem. Ekspozycja na niskie temperatury i ciężkie warunki pogodowe jest nam niezbędna aby nasz układ immunologiczny był stymulowany i potrafił skutecznie się bronić przed chorobami. Jeżeli chodzi o aspekt mentalny również kontakt z zimną wodą niesie za sobą niesamowite właściwości. Hartujemy nasz umysł, stajemy się silniejsi a krótkotrwały stresor w postaci zimna zwiększa naszą tolerancję na ogólne czynniki stresowe w ciągu dnia.

Endorfiny buzują po ciele, układ adrenergiczny po otrzymaniu sygnału zimna stawia nas na nogi lepiej niż nie jedna kawa. W całym tym procesie jest piękno i harmonia. W całej Polsce osoby zażywające zimnych kąpieli spotykają się nad wodą aby spędzić czas na świeżym powietrzu, porozmawiać, oderwać się od codziennych obowiązków i odbyć niesamowitą kąpiel w zimnej wodzie.

Morsów z roku na rok przybywa ! Świadomość właściwości zdrowotnych zimna się powiększa i coraz więcej osób korzysta z tej naturalnej metody wzmacniania organizmu.
Zapraszamy wszystkich do wspólnej przygody. Zimny Mors to nie tylko sklep – to miejsce pełne pasji i bliskości z naturą.

Comments are closed.